تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سوناتا هیبرید
9 فروردین, 1403

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سوناتا هیبرید

اگر ریموت و سوئیچ هیوندا سوناتا هیبرید شما بدرستی کار نمی‌کند و یا نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک برای خود دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سوناتا هیبرید را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت سوناتا هیبرید

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکیSonata hybrid، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های سوناتا هیبرید بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس سوناتا هیبرید
  • ساخت ریموت و سوئیچ سوناتا هیبرید
  • ساخت ریموت و سوئیچ تاشو سوناتا هیبرید

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی سوناتا هیبرید؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Sonata hybrid و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی سوناتا هیبرید در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Sonata hybrid از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی سوناتا هیبرید قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی سوناتا هیبرید این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالSonata hybrid را خام نمود و آنرا برای یک Sonata hybrid دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی سوناتا هیبرید وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ سوناتا هیبرید چگونه است؟

برای تراش کلید مکانیکی Sonata و یا ساخت سوئیچ آن بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت کلید یدک (کلید جدید) بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم بسیار پایینتر تمام خواهد شد.

سوئيچ ماشین خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی sonata به واسطه پیاده سازی یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، سوئیچ و یا صندوق عقب) قابل انجام است.

برای این منظور (در شرایطی که کلا نمی‌توانید وارد ماشین خود شوید) با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، قفل صندوق و یا قفل سوئیچ) را جدا خواهند کرد.

تراش دادن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود از اینرو هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد شد و فرایند ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری خواهد برد.

تعریف و ساخت ریموت سوناتا هیبرید

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با دستگاه مخصوص کد آنرا از روی همان کلید مشتری دریافت نمود.

ساخت سوئیچ و ریموت سوناتا هیبرید چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ سوناتا هیبرید میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای سوناتا هیبرید که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *