گم شدن سوئیچ ماشین

گم شدن سوئیچ ماشین

گم شدن سوئیچ ماشین یک معضل پر استرس می باشد و زمانی این استرس بیشتر میشود که سوئیچ و ریموت یدک را هم قبلا گم کرده باشید. همراه با کلیدسازی شبانه روزی تهران باشید.

برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است همیشه سوئیچ و ریموت یدک داشته باشید اما زمانی  که کلا ریموت و سوئیچ ماشین را گم کرده اید اصلا جای نگرانی نیست کافیست برای حل این مساله به مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران با کادری مجرب و متخصص با استفاده از دستگاه های به روز با کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه اعتماد کنید و تماس بگیرید.

سیستم ضد سرقت ایموبلایزر

نکته: در حال حاضر اکثر سویچ ها و ریموت های ماشین مجهز به سیستم ضد سرقت (ایموبلایزر) هستند که امنیت خودروی شما را تضمین می کند.

سوئیچ کددار برای اولین بار در سال 1380 با ورود پژو 206 فرانسوی به بازار ایران روئیت شد و در سال 1386 سوئیچ های کددار وارد صنعت خودرو سازی ایران شد و خودروهای شرکت سایپا و ایران خودرو از این قابلیت برخوردار شدند.

در گذشته ساخت سوئیچ کددار با درد سرهای زیادی همراه بود زیرا دستگاه های تعریف سوئیچ و ریموت کددار کمیاب و دارای ابعاد بزرگ و غیر قابل حمل بودند و همچینین این دستگاه ها امکان در اوردن کد از روی ایسیوی ماشین را نداشتند ولزا افراد باید برای خواندن کد سوئیچ کامپیوتر خودرو را باز میکردند ولی امروزه با پیشرفت تکنولوزی و به روی کار آمدن دستگاههای مدرن تعریف ریموت و سوئیچ خودرو این کار به بهترین و سریعترین شکل ممکن انجام میشود.

نگران آسیب رسیدن به درب خودرو نباشید

باز کردن درب خودرو و ساخت کلید از روی قفل به صورت سنتی باعث ایجاد مشکل و اسیب رسیدن به قفل و بدنه خودرو میشد اما در حال حاضر با استفاده از دستگاه های CNC از طریق شماره شاسی بدون دخالت دست انجام میشود و به طور کلی ساخت سوئیچ در محل شما به راحتی امکان پذیر می باشد        

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *